MAĞAZA AÇMA ŞARTLARI

KURUMSAL ÜYELİK ŞARTLARI; 

MAĞAZA ÜYELİK ÜCRETİ: Mağaza  açma yıllık üyelik ücretleri Silviır paket bir yıllık herşey dahil 250 TL + KDV Gold paket bir yıllık herşey dahil 1000 TL + KDV dir. Mağaza yıllık aboneliğini yenilemediği taktirde en sepetim müşterinin tüm ilanlarını silme hakkına sahiptir.

MÜŞTERİ HAKLARI: üye mağazalar yüklemiş oldukları ürünlerin müşteriyle olan her türlü müşteri tüketici haklarını korumaya ve yerine getirmeyi kabul etmiş sayılır, ürün garanti süresi, ürün iadesi, ücret iadesi, ürünün kargolanması ve teslimatını yerine getirmekle mükelleftir.

MAĞAZA ÜRÜN SATIŞI VE ÖDEME ŞARTLARI: ensepetim.com sitesinde yer alan ürünlerin satış siparişi alındıktan  müşteriden tahsil edilen ödeme ensepetim.com'un sanal post anlaşması yaptığı paytr.com hesabından ertesi gün ensepetim.com GARANTİ BANKASI IBAN : TR38 0006 2000 4010 0006 2928 47 HESAP NO : 6292847 ŞUBE KODU: 401 ŞUBE : İSTANBUL/LEVENT hesabına PayTR Tüm ödeme seçenekleri komisyon oranı: %3.14 (Vergiler Dahil) kesildikten sonra ürün satışından en geç üç iş gününde ürün üçreti mağaza hesabına yatırılır.